Sevgiliye En Anlamlı Hediye...

Ustaca çizilmiş karakalem portrelerle, aşkınızın güzelliğini ölümsüzleştirin ve birlikte geçirdiğiniz özel anları sonsuza dek yaşatın.

Sevgiliye Hediye
15

Sanatçı

10

Portre Çizimi

Mutlu Müşteri
8

Mutlu Müşteri

Kişiye özel el yapımı

Kişiye özel el yapımı

portre çizimi

Sınırsız revizyon hakkı

Sınırsız revizyon hakkı

%100 memnuniyet

Yurtiçi ve yurtdışına

Yurtiçi ve yurtdışına

kargo imkanı

karakalem portre
ÖZENLE HAZIRLANAN

Karakalem Çalışmalarımız

Nasıl Çalışır?

Karakalem portre siparişlerinizde sürecin işleyişini inceleyin.

İletişim

İletişim

WhatsApp ile iletişime geçerek isteklerinizi iletin.
1
Resim ve Boyut

Resim ve Boyut

Bize çizilmesini istediğiniz resim ve boyutu iletin.
2
Ödeme & Teslimat

Ödeme & Teslimat

Ödemeyi yapın ve siparişinizi gününde teslim alın.
3

Karakalem portre çizimi hizmeti nasıl yapılır?

Çizimlerimiz en küçük 35cmx50cm ölçüsünde hazırlanıyor. Çizim esnasında daha küçük ölçülerde detaylara giremiyoruz. Diğer ölcülerimiz; 40cmx60cm, 50cmx70cm ve 70cmx100cm.

Karakalem siparişiniz nasıl teslim edilir?

Bir karakalem portre siparişi verdiğinizde, çizim tamamlanır ve onayınıza sunulur. Siz onay verdikten sonra çizimlerimiz çerçeveli olarak gönderilir.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Sıkça Sorulan Sorular

Karakalem portre siparişi vermek için, çizilmesini istediğiniz fotoğrafı seçerek ve bize ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz. Bize fotoğrafın bir kopyasını veya yüksek kaliteli bir dijital kopyasını göndermeniz gerecektir.

Karakalem portre siparişi verirken, önceki çalışmalarımızı inceleyin ve çizim stilinin size uygun olduğundan emin olun. Ayrıca, fotoğrafın netliği, aydınlatması ve çizilmesini istediğiniz boyut hakkında bizimle detaylıca görüşün.

Karakalem portre siparişi fiyatları, boyuta, siparişin detaylarına ve istenen işin zorluğuna göre değişim gösterebilir. Net fiyat için lütfen bizimle iletişime geçin.

Karakalem portre siparişi verirken, mümkün olduğunca yüksek kaliteli ve net bir fotoğraf tercih edin. Fotoğraftaki aydınlatma ve pozisyon, portrenin kalitesini etkileyebilir.

Karakalem portre çizimi, siparişin detaylarına ve sanatçının iş yüküne bağlı olarak değişebilir. Ancak, genellikle birkaç gün ile birkaç hafta arasında sürebilir.

Karakalem portre siparişi, genellikle müşterinin isteğine bağlı olarak farklı boyutlarda yapılabilir. En yaygın boyutlar A4 ve A3’tür.

Karakalem portre siparişinin iadesi, sanatçının iade politikasına ve siparişin detaylarına bağlı olarak değişebilir. Ancak, genellikle özel siparişlerin iadesi mümkün değildir.

Karakalem portre siparişi için ödeme genellikle banka havalesi şeklinde yapılır. Kredi & banka kartı ile ödeme seçeneğide mevcuttur.

Karakalem portre siparişi için özel istekler yapabilirsiniz. Bu istekler, sanatçının yeteneklerine ve mümkün olup olmadığına bağlı olarak değişebilir. Özel isteklerin fiyatı, siparişin detaylarına ve istenen işin zorluğuna göre değişebilir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?